اخبار
تاريخ درج خبر :1399/06/12
بیمارستان عباس ناظران با حضور وزیر بهداشت در تاریخ 13 آبان ماه افتتاح می شود. (1399/06/13)

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افتتاح بیمارستان عباس ناظران که به همت خیران در مشهد احداث شده، همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

دکتر محمد حسین بحرینی روز پنجشنبه به اتفاق سایر مدیران حوزه درمان این دانشگاه از بیمارستان تازه تاسیس عباس ناظران در مشهد بازدید کرد و در جلسه ای که بدین منظور برگزار شد نسبت به رفع کمبود تجهیزات و مشکلات بهره برداری از این بیمارستان قول مساعدت داد.

وی خاطر نشان کرد: احداث بیمارستانی مجهز برای بیماران عمومی و سرطانی با معماری زیبا و تجهیزات لازم توسط  این انجمن جای بسی تقدیر و خرسندی دارد همچنین ایشان اظهار امیدواری کرد و اعلام نمود در مرحله نخست،  بیمارستان ناظران در ۱۳آبان ماه سال جاری با ۷۵ تخت و بتدریج بخش های مردان، زنان و کودکان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

رییس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد مهندس مستشاری نیز طی سخنانی در این جلسه گفت: عملیات ساخت بیمارستان 198 تختخوابی " عباس ناظران " ویژه بیماران عمومی و سرطانی از سال ۱۳۹۴ توسط این انجمن آغاز شده و هم اکنون آماده بهره برداری است.

وی خاطر نشان کرد: تمامی اعتبارات ساخت بیمارستان ناظران توسط خیران و اعضای انجمن و بدون هیچ کمکی از دولت تامین شده است.

مدیرعامل انجمن مهندس افراسیابی نیز در این جلسه گزارشی از چگونگی ساخت، پیشرفت ساختمان، چگونگی خرید تجهیزات پزشکی و خدمات درمانی مشکلات نقدینگی در راه اندازی این بیمارستان را ارائه نمود.

مهندس افراسیابی افزود: بیمارستان ناظران با ۶ اتاق جراحی و با پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی و درمانی تکمیل کننده فعالیت مرکز خیریه درمانی رضا (ع) است که از ۱۳ سال گذشته تاکنون در مشهد به همت انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد در حال فعالیت است.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

...در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید