اخبار
تاريخ درج خبر :1399/11/03
بیمارستان عباس ناظران با حضور دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان برنامه و بودجه وزیر بهداشت در تاریخ 2 بهمن ماه افتتاح شد. (1399/11/04)

بیمارستان ناظران با حضور دکتر محمد باقر نوبت، دکتر بحرینی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، آیت ا... پژمان فر نماینده مردم مشهد  و کلات و سایر مسئولین افتتاح شد.

دکتر محمد باقر نوبخت اعلام نمود: ساخت بیمارستان ناظران اقدامی پر ارزش و ماندگار است و حداقل اقدامات دولت به این خدمت پر ارزش اجابت درخواست تجهیز وسایل مورد نیاز باقی مانده برای درمان است که به عنوان هدیه دولت تهیه این تجهیزات را قطعی تلقی کنید.

رییس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد مهندس مستشاری نیز طی سخنانی در این جلسه گفت: عملیات ساخت بیمارستان 198 تختخوابی " عباس ناظران " ویژه بیماران عمومی و سرطانی که تمام هزینه های ساخت آن توسط خیران و اعضای انجمن تامین شده است، از سال ۱۳۹۴ کلنگ زده شده و هم اکنون آماده بهره برداری است.

مدیرعامل انجمن مهندس افراسیابی نیز در این افتتاحیه گزارشی از چگونگی ساخت، پیشرفت ساختمان، چگونگی خرید تجهیزات پزشکی و خدمات درمانی این بیمارستان برای مسئولین و حاضرین ارائه نمود.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

...در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید