اخبار
تاريخ درج خبر :1399/08/07
بازدید رئیس و اعضای هیأت رئیسه سازمان از بزرگترین بیمارستان بیماران مبتلا به سرطان شمال شرق کشور (1399/08/08)

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی روز سه شنبه به اتفاق اعضای هیأت رئیسه سازمان از بیمارستان ۱۹۸ تختخوابی تازه تأسیس «عباس ناظران» در منطقه قاسم آباد مشهد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد، مهندس محمد حسین شرکاء و همراهان در جلسه ای که با حضور مهندس مستشاری رئیس هیأت مدیره و مهندس‌افراسیابی مدیرعامل انجمن، دکترموسوی تقی آبادی نائب‌رئیس‌سازمان و دکتر نوبری دبیر سازمان نظام مهندسی ساختمان تشکیل شد، از تلاش های این انجمن در ساخت بنایی ارزشمند با پشتوانه مردمی و مهندسی قدردانی نمود.

مهندس شرکاء گفت: بنای این بیمارستان برپایه اندیشه و خرد مهندسی ساختمان و با رعایت اصول فنی و تخصصی و به همت بانیان‌خیراندیش آن در حوزه درمان و سلامت مردم برای بیماران مبتلا به سرطان ساخته شده که جای قدردانی و تشکر دارد و باید با افتخار دست مریزاد بگوییم.

در ادامه، مدیرعامل انجمن گزارشی از روند ساخت بیمارستان ۱۹۸ تختخوابی عباس ناظران را تشریح کرد، همچنین رئیس هیئت مدیره انجمن هم در این بازدید گفت: بیمارستان عباس ناظران تکمیل کننده مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا(ع) وابسته به انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد است.

مهندس مستشاری ادامه داد: این مرکز دارای تجهیزات پیشرفته پزشکی از جمله پنج دستگاه شتاب دهنده بوده که روزانه به طور متوسط ۹۰۰ تا ۱۱۰۰بیمار مشکوک به سرطان جهت تشخیص و درمان تحت معالجه قرار می گیرند.

در پایان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و همراهان از بخش های بستری، اتاق های عمل و تأسیسات مکانیکی بیمارستان بازدید نمودند.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

...در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید