اخبار
تاريخ درج خبر :1397/11/13
همایش بزرگ دوچرخه سواری به مناسبت روز جهانی مبارزه با سرطان (1397/11/13)

حضور بیش از 300 دوچرخه سوار در این همایش با شعار ورزش بیشتر، جسم سالم تر

 

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد، به مناسبت روز جهانی سرطان همایش بزرگ دوچرخه سواری با شعار ورزش بیشتر، جسم سالم تر و با مشارکت انجمن، هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی، شهرداری منطقه 10، آموزش و پرورش ناحیه ۷ و حوزه مقاومت بسیج یاسر برگزار شد.

 

در مراسم اختتامیه این همایش که در محل پروژه بیمارستان انکولوژی ناظران انجام شد دکتر ورشویی، مدیر مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) با ذکر این نکته که پیشگری بهتر از درمان است، افزود: بهترین راه برای جلوگیری از سرطان، تغییر سبک زندگی مردم در ایران و دنیا می‌باشد و در این راستا، انجمن در سال جدید بر روی شعار زندگی سالم، بدن سالم تمرکز کرده و قدم بر می‌دارد.

وی گفت: برگزاری این نوع همایش ها و مبحث دوچرخه سواری می تواند در تغییر سبک زندگی به طرز مناسبی موثر واقع شود.

مهدی روزبهان رئیس هیات دوچرخه سواری استان خراسان رضوی نیز با بیان این که یکی از مهم ترین وظایف هیات، معرفی دوچرخه به ‌عنوان یک وسیله حمل و نقل عمومی است، افزود: برگزاری این نوع همایش ها، کمک شایانی در خصوص تاکید بر این مسئله خواهند کرد.

خاطر نشان می سازد در این همایش بیش از ۳۰۰ دوچرخه سوار از خیابان اندیشه ۶۸، بوستان نیلوفر آبی، حرکت خود را شروع و مسیر ۵ کیلومتری را تا شریعتی ۴۵ (محل ساخت بیمارستان انکولوژی ناظران) رکاب زدند.

گفتنی است در پایان این همایش، قرعه کشی ۱۰ دستگاه دوچرخه و جوایز دیگر در میان شرکت کنندگان انجام شد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

...در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید