اخبار
تاريخ درج خبر :1398/10/03
سرپرست دانشگاه: خیرین نقش موثری در ارتقا حوزه سلامت دارند (1398/10/03)

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به نقش خیران در توسعه زیر ساخت های بهداشتی و درمانی اظهار کرد: حضور و مشارکت خیران ، نقش موثری در افزایش خدمات رسانی و ارتقاء حوزه سلامت دارد.

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد به نقل از وب دا، دکتر محمد حسین بحرینی در نشست با اعضای  هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد ضمن قدردانی از مشارکت و حمایت خیران در خدمات رسانی به بیماران خاطر نشان کرد: باید از ظرفیت مراکزدرمانی خیریه به عنوان زیر مجموعه های دانشگاه علوم  پزشکی در راستای خدمت رسانی به آحاد مردم به نحو احسن بهره برداری شود.

قائم مقام مدیرعامل مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا(ع) در مصاحبه با وبدا اظهار کرد: در این مرکز پیشرفته ترین خدمات درمانی و حمایتی با حضور ۲۰ انکولوژیست و با استفاده از ۵ دستگاه شتاب دهنده به بیماران مبتلا به سرطان ارائه می شود.

بهروز دانشور با بیان اینکه ارائه خدمات به بیماران مبتلا به سرطان مهمترین رویکرد این مرکز به شمار می رود افزود: در این راستا ساخت بیمارستان ناظران به همت خیرین  با هزینه بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان  با رویکرد درمان سرطان همراه با بستری واعمال جراحی  از سال ۹۴ در مشهد آغاز شده است.  

وی خاطر نشان کرد: تلاش می شود این پروژه تا نیمه نخست سال آینده با ۵۰ درصد ظرفیت به بهره برداری برسد.

...در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید