اخبار
دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی (1395/10/20)
تاريخ درج خبر :1395/10/19

تاکید بر ادامه تفاهم نامه همکاری موثر انجمن و اداره کل آموزش و پروش، با محوریت 4 موضوع: غربالگری، درمان، تبلیغات و آموزش

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد صبح امروز مدیران انجمن و مرکز با حضور در دفتر مدیر کل اموزش و پرورش استان در جلسه ای با حضور وی، معاونان و مدیران ارشد حوزه ستادی شرکت نمودند. 

در این جلسه ابتدا آقای مهندس مستشاری قائم مقام انجمن با اشاره به تفاهم نامه امضا شده با آموزش و پرورش خواستار تعامل اثر بخش و استفاده از خدمات مرکز در درمان و غربالگری کارکنان خانواده بزرگ معلمان در سطح استان شد.

 

در ادامه آقای مهندس افراسیابی مدیر عامل انجمن نیز ضمن تشریح خدمات قابل ارایه به مراجعان آموزش و پرورش، خواستار معرفی همکاران شاغل و بازنشسته فرهنگی و اولویت درمان ایشان براساس سیاست های انجمن شد.

خانم دکتر ورشویی رییس مرکز تخصصی انکولوژی رادیوتراپی رضا (ع) نیز با ذکر اهمیت غربالگری و پیشگیری در امر مبارزه با سرطان، توجه به این مهم را در معلمان به واسطه نقش پررنگ آنان در نظام آموزشی جامعه خاطر نشان ساخت و اولویت مرکز را در غربالگری و آموزش فرهنگیان یادآوری کرد.

خانم شاکریان مدیر مشارکت های مردمی نیز به مشکلات موجود در مسیر تفاهم نامه و معرفی مراجعان فرهنگی به مرکز اشاره کرده و خواستار حل مشکلات با تعامل بیشتر شد.

آقای جزایری مدیر داخلی مرکز نیز ضمن ارایه گزارش مختصری از سابقه تفاهم نامه منعقده، به تشریح نقش عملکردی مناطق 3 و 4 آموزش و پرورش پرداخته و خواستار حضور سایر ادارت مناطق در این طرح فراگیر شد.

در ادامه آقای دکتر کاظمی مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی ضمن استقبال از حضور مدیران انجمن و مرکز، توجه به وضعیت بیماران صعب العلاج فرهنگی را از دغدغه ها و اولویت های کاری خود برشمرد. وی همچنین خواستار بازنگری و به روز آوری محتوای تفاهم نامه در اسرع وقت شد و 4 اولویت محوری را در درج آن بر شمرد.

دکتر کاظمی غربالگری، درمان، تبلیغات و آموزش را 4 محور در تبیین تفاهم نامه ذکر نمود و استفاده از ظرفیت های بخش غیر دولتی را در درمان و آموزش فرهنگیان مورد تاکید قرار داد....در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید