اخبار
تاريخ درج خبر :1398/02/10
برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در مرکز(1398/02/10)

برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در مرکز با هدف اطلاع رسانی همایش بزرگ دوچرخه سواری 13 اردیبهشت

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد، این کنفرانس مطبوعاتی با هدف اطلاع رسانی همایش بزرگ دوچرخه سواری مورخ 13 اردیبهشت در محل مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) برگزار شد. در ابتدای این نشست خبری، ایرج فخارزاده رئیس هیات دوچرخه سواری مشهد ضمن تشکر از برگزاری دومین همایش دوچرخه سواری با مشارکت فعال انجمن، برگزاری این گونه برنامه های عمومی را امید بخش دانست.

در ادامه دکتر فاطمه ورشویی مدیر مرکز، مشارکت در دومین همایش دوچرخه سواری را به عنوان قسمتی از سلسله برنامه ها و اهداف مرکز در راستای نیل به مسئولیت اجتماعی انجمن و ترویج سبک زندگی سالم خواند و تاکید کرد، تلاش انجمن ترویج صددرصدی تغییر در سبک زندگی و به طبع آن، پیشگیری از بیماری است.

وي با تاكيد بر انتخاب ورزش دوچرخه سواری براي سرمايه گذاري انجمن گفت: جدا از تعامل خوب و ارزنده ای که ميان هیات دوچرخه سواری استان و انجمن به وجود آمده لزوم فرهنگ سازی دوچرخه سواری و تغيير سبك زندگي امری جدی در پیشگیری است که خوشبختانه اين ورزش بار فرهنگی و آموزشی و حرکت به سوی زمین پاک را نيز به همراه دارد.

دكتر ورشويي همچنین از همكاري با ساير فدراسیون ورزشي در جهت برگزاری ورزش های عمومی استقبال كرده و يكي از اهداف انجمن را سلامتی عمومی جامعه دانست.

بنابراین گزارش مهندس خان محمدی معاون اجرایی شهرداری منطقه 10 ضمن ابراز تشکر از انجمن بابت برگزاری این گونه همایش ها، از آن به عنوان رسمی فرخنده در سطح مشهد ياد نموده و تاکید کرد شهرداری از پيشنهاد همایش هاي مرتبط با ورزش همگاني و سلامت جامعه حمایت خواهد کرد.

مهندس دانشور عضو هیات مدیره انجمن، با تاكيد بر هدف انجمن در حمایت از بیمار افزود: هیچ محدودیتی در مسیر درمان بيماران مبتلا به سرطان برای انجمن وجود ندارد حتی در شرایط فعلی و علي رغم تمامي مشكلات موجود، انجمن بر آن است كه با راه اندازی بیمارستان انکولوژی ناظران چرخه درمان را تکمیل كرده تا بتواند نه تنها در سطح مشهد بلکه در کشور هزینه هاي مربوط به بيماري پرهزینه را به حداقل برساند.

در ادامه اين نشست خبري ايرج فخارزاده از برنامه بزرگ تری با مشاركت انجمن در سطح شهر مشهد خبر داده که مناطق 1، 2، 10 و 11 شهرداري در آن سهيم خواهند بود.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.       

...در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید