اخبار
تاريخ درج خبر :1398/03/28
برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در مرکز (1398/03/28)

برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در مرکز با هدف اطلاع رسانی همایش بزرگ دوچرخه سواری 31 خرداد

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد، این کنفرانس مطبوعاتی با هدف اطلاع رسانی همایش بزرگ دوچرخه سواری مورخ 31 خرداد در محل مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) برگزار شد. در ابتدای این نشست خبری، ایرج فخارزاده رئیس هیات دوچرخه سواری مشهد سومین همایش دوچرخه سواری که با مشارکت انجمن و هیات دوچرخه سواری برگزار خواهد شد را بزرگ تر از همایش های قبلی اعلام نمود وهمچنین گزارش فنی از نحوه برگزاری همایش ارائه نمود و به سوالات اصحاب رسانه در این خصوص پاسخ داد.

سرهنگ رحیمی معاونت پلیس راهور استان خراسان رضوی آمادگی و همکاری برای امنیت بیشتر در روز همایش از سمت پلیس راهور را اعلام نمود.

در ادامه جلسه محمدرضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد به همراه حسنعلی رجب زاده شهردار منطقه 10 و جمعی از مدیران و اعضای انجمن پس از بازدید از پروژه بیمارستان انکولوزی ناظران جهت بازدید از مرکز در این جلسه شرکت کرد. وی همکاری و مشارکت انجمن به عنوان واحد درمانی و به منظور پیشگیری و تغییر سبک زندگی، در این چنین همایش هایی را بسیار ارزشمند دانست.

دکتر فاطمه ورشویی مدیر مرکز، هدف همایش را ترویج سبک زندگی سالم خواند و تاکید کرد، تلاش انجمن ترویج صددرصدی تغییر در سبک زندگی و به طبع آن، پیشگیری از بیماری است.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

...در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید