اخبار
تاريخ درج خبر :1397/10/03
برگزاری چهارمین دورهمی شاد و صمیمی به مناسبت شب یلدا (1397/10/03)

جشن شب یلدا با حضور پرشکوه جمع بزرگی از خیرین و نیک اندیشان عضو خانواده بزرگ انجمن

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد هم زمان با فرارسیدن شب یلدا چهارمین دورهمی شاد و صمیمی با حضور پرشکوه جمع بزرگی از خیرین و نیک اندیشان عضو خانواده بزرگ انجمن در سالن رازی دانشکده بهداشت برگزار شد.

بنابراین گزارش در ابتدای مراسم ماهرخ شاکریان مدیر مشارکت های مردمی انجمن، ضمن خیر مقدم به مدعوین با بیان تاریخچه مختصری از روند شکل گیری انجمن، از نقش و تاثیر به سزای همیاری و همراهی نیک اندیشان در اهداء کمک های مردمی در راستای نیل به اهداف والای انجمن تقدیر کرد.

در ادامه علیرضا رمدانی یکی از بیماران طی سخنانی به امید و نقش آن در ادامه زندگی اشاره نموده و ضمن تقدیر از روند رو به بهبود درمان خود در مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع)، جایگاه خیرین در تهیه و تجهیزات درمانی و تشخیصی مرکز را حائز اهمیت دانست.

 دکتر فاطمه ورشویی مدیر مرکز با ذکر خلاصه ای از تاریخچه تشکیل مرکز، روند تشخیصی و درمانی مرکز به عنوان بزرگ ترین و مجهزترین مرکز پرتودرمانی کشور را مرهون مساعدت های خیرینی دانست که همواره دغدغه درمان کیفی بیماران مبتلا به سرطان را سرلوحه فعالیت های خویش قرار داده اند.

وی در ادامه به لزوم ساخت بیمارستان انکولوژی ناظران به عنوان حلقه تکمیل کننده چرخه درمان بیماران پرداخته و اهمیت بیش از پیش جامعه را در کمک به تکمیل و راه اندازی بیمارستان برشمرد.

در خاتمه مراسم از تلاش های بی شائبه روسای فقید هیات مدیره انجمن، مرحومان: حاج سید رضا خیامی، حاج سید هادی خیامی، حاج غلامرضا بهزادیان و حاج ذبیح ا... دانشور با اهدای لوح به خانواده های آنان تقدیر به عمل آمد.  

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید....در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید