اخبار
تاريخ درج خبر :1397/07/14
برگزاری دومین نشست کارگروه هم اندیشی تعامل دانشگاه و انجمن (1397/07/11)

دومین نشست کارگروه هم اندیشی تعامل دانشگاه و انجمن پیرامون راه اندازی و بهره برداری از بیمارستان انکولوژی ناظران

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد دومین نشست کارگروه هم اندیشی راه اندازی و بهره برداری بیمارستان انکولوژی ناظران در محل مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) در ساعت 7:00 روز سه شنبه 10 مهرماه برگزار شد.

در این نشست که با حضور مشاور معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، معاون بیمه سلامت، مدیر مشارکت های دانشگاه، مدیر نظارت دانشگاه، رئیس بیمارستان امید، مدیر امور حقوقی دانشگاه و مدیر پژوهش دانشگاه علوم پزشکی مشهد و همچنین نائب رئیس هیات مدیره، عضو هیات مدیره، مدیر عامل  و مشاور حقوقی انجمن باتفاق مدیر مرکز و مدیر آموزش و پژوهش مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) تشکیل شد، پیرامون نحوه مشارکت دانشگاه با انجمن جهت استفاده بهینه از امکانات تخصصی بیمارستان انکولوژی ناظران در زمان بهره برداری و نحوه تعامل دانشگاه و انجمن گفتگو به عمل آمد.

در ادامه جلسه مدل های مختلف نحوه اداره بیمارستان و همچنین تعامل با داشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفته و اعضا درخصوص کلیت یکی از مدل های پیشنهادی به اجماع دست یافتند. 

در خاتمه مقرر شد کارگروه تخصصی متشکل از 3 نماینده دانشگاه درکنار 3 نماینده از انجمن درارتباط با نحوه عملیاتی نمودن این بحث تشکیل و پیگیری های لازم را به عمل آورند.

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید....در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید