اخبار
تاريخ درج خبر :1398/06/28
برگزاری دومین سمینار پرتودرمانی با شدت متغیر (1398/06/28)

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد، دپارتمان آموزش و پژوهش مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد دومین سمینار پرتودرمانی با شدت متغیر را درمکان هتل پارس مشهد برگزار نمود.

اولین روز این سمینار 28 شهریور ماه از ساعت 8 صبح که دبیر اجرایی آن دکترمهدیه دیانی و دبیر علمی آن دکتر کاظم انوری و مهندس سارا عبدالهی بود برگزار گردید.

طبق محور برنامه ریزی شده، روز اول سمینار به هم اندیشی در خصوص فواید، کاربردها و موارد محدودیت و دشواری برانگیز این سطح از پرتودرمانی اختصاص داده شد.

لازم به ذکر است در این سمینار،متخصصین در مورد اهمیت پرتودرمانی به هدایت تصویر مدالیته های مختلف و مفید تصویربرداری محدودیت ها و دشواری های عملی درمان سر،  گردن، لگن و همچنین طراحی درمان و تایید تجربه آن با یکدیگرهمکلام شدند.

به گزارش روابط عمومی انجمن کارگاه عملی  این سمینار جمعه 29 شهریور ماه برای هر یک از 3 تخصص، پزشکان متخصص رادیوتراپی انکولوژی، متخصصین فیزیک پزشکی و کارشناسان رادیوتراپی در محل مرکز تخصصی رادیوتراپی وانکولوژی رضا (ع) در هشت گروه در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

...در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید