اخبار
تاريخ درج خبر :1399/01/25
بازدید نماینده مردم مشهد از پروژه بیمارستان عباس ناظران (1399/01/26)

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد، کلات و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، دوشنبه ۱۱ فرودین ماه جاری از پروژه بیمارستان ۲۰۰تختخوابی عباس ناظران واقع در منطقه قاسم آباد مشهدبازدید کرد .
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد در این بازدید، سردار گرمه ای رئیس ستاد پایش سپاه امام رضا (ع) و مهندس رحمانی یکی از اعضای هیات مدیره انجمن نیز حضور داشت، حجت الاسلام پژمانفر از بخش های ساختماتی و در حال تجهیز اورژانس، اتاق های عمل و بستری این بیمارستان بازدید کرد .
در ادامه مهندس بهروز دانشور قائم مقام مدیرعامل انجمن، گزارشی از چگونگی ساخت، پیشرفت ساختمان و‌ مشکلات در راه اندازی این بیمارستان ارائه داد.
وی گفت :  پروژه بیمارستان عباس ناظران بدون کمک دولت توسط انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد و به همت جمعی از خیرین نیکوکار در خرداد ماه 1394 در زمینی به مساحت  18500 متر مربع و با زیربنای 29000 متر مربع در پنج طبقه و با حدود ۹۰۰میلیارد ریال هزینه احداث شده که تاکنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .
مهندس دانشور ادامه داد : جهت خرید  تجهیزات بخش های درمانی و پزشکی بیمارستان ۴۰۰میلیارد ریال اعتبار نیاز است، که تا پایان تابستان سال جاری بخش اورژانس و واحدهای مربوط به آن مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی گفت : مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) که وابسته به این انجمن است، با تعرفه دولتی در حال خدمت رسانی به بیماران مبتلا به سرطان است، که در حال حاضر حدود 140 میلیارد ریال بابت درمان بیماران از بیمه ها خواستاریم که در صورت پرداخت این مبلغ بخشی از اعتبارت خرید تجهیزات بیمارستان عباس ناظران تامین خواهد شد.
حجت الاسلام پژمانفر رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی، در پایان بازدید بیان نمود که مشکلات این بیمارستان را با دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و علوم پزشکی، استانداری، دکتر کلایی شهردار و دکتر بحرینی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد مطرح که با توجه به نیاز مشهد به تخت بیمارستانی، هرچه سریع تر این بیمارستان در منطقه شمال غربی مشهد مورد بهره برداری قرار گیرد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

...در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید