اخبار
تاريخ درج خبر :1397/10/08
بازدید مدیر کل امور مالیاتی استان از مرکز (1397/10/08)

مدیرکل و معاون امور اجرایی فناوری اطلاعات استان از بخش های تشخیصی و درمانی مرکز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد مدیر کل به همراه معاون امور اجرایی فناوری اطلاعات امور مالیاتی استان خراسان رضوی در محل مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) حضور یافته و از بخش های مختلف بازدید کردند.  

بنابراین گزارش در ابتدای این بازدید مهندس مستشاری نایب رئیس هیات مدیره انجمن ضمن ارایه گزارشی از چگونگی جذب و درمان بیماران مبتلا به سرطان، سیاست انجمن را مبتنی بر حسابداری شفاف تشریح و تعهدات انجمن را نسبت به پرداخت مالیات خاطر نشان ساخت.

وی در ادامه به برخی مشکلات در حوزه امور  مالیاتی اشاره و خواستار رفع موانع در این زمینه شد.

یحیی یعقوب نژاد مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان رضوی در این دیدار ضمن تبریک به مدیران انجمن و مرکز در راه اندازی مجموعه ای بزرگ در درمان بیماری سرطان، فعالیت های علمی مجموعه را گامی ارزنده در درمان این بیماری برشمرد و مساعدت اداره کل را در برطرف نمودن برخی موانع اجرایی مورد تاکید قرار داد.

در خاتمه این دیدار یعقوب نژاد به همراه جعفر احسانی مهر معاون امور اجرایی فناوری اطلاعات استان ضمن بازدید از آسایشگاه و دیگر بخش های تشخیصی و درمانی مرکز، با روند درمان و تجهیزات مورد استفاده آن آشنا شده و در هر قسمت توضیحات مربوطه توسط مسئولان مرکز ارائه شد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید....در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید