اخبار
تاريخ درج خبر :1398/10/19
بازدید دکتر طباطبائی رئیس فدراسیون بسکتبال ایران و همراهان از مرکز (1398/10/19)

بازدید دکتر طباطبائی رئیس فدراسیون بسکتبال ایران و همراهان از بیمارستان عباس ناظران و مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد، دکتر طباطبائی رئیس فدراسیون بسکتبال ایران، مسعود قاسمی مدیر تیم های بسکتبال ایران و همراهان بعد از بازدید از پروژه بیمارستان عباس ناظران در مرکز حضور یافتند.

در این بازدید مهندس افراسیابی مدیرعامل انجمن حوزه فعالیت های مرکز را توضیح داد. وی در صحبت های خود به دولتی بودن تعرفه ها و عدم دریافت فرانشیز از بیماران در حوزه پرتودرمانی و شیمی درمانی اشاره نمود. در ادامه مهندس افراسیابی خدمات رایگانی که در آسایشگاه این مرکز به بیماران در طول مدت درمان ارائه می شود را بیان نمود.

لازم به ذکر است مهندس امیرعباس مستشاری عضو هیات امنا انجمن در ادامه به پروژه زائرسرا که به مرحله اسکلت بندی رسیده اشاره نمود و هدف انجمن از ساخت آن را حضور بیماران با خانواده ها در طول دوره درمان که به طور میانگین بین 40 تا 50 روز است جهت  کاهش استرس و نگرانی بیمار برشمرد.

حمزه الماس رو کارشناس رادیوتراپی مرکز در هنگام بازدید از دستگاه های شتاب دهنده، به تکنیک درمانی پیشرفته پرتودرمانی با شدت متغیر (IMRT) و پایش حرکات تنفسی اشاره نمود که برای اولین بار در کشور به صورت کلینیکال راه اندازی شده است و هدف این تکنیک های درمانی را ارائه درمان با کیفیت با کم ترین عوارض جانبی خواند.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.   

...در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید