اخبار
بازديد مدير شعب بانك انصار خراسان رضوي (1395/09/28)
تاريخ درج خبر :1395/09/29

به گزارش روابط عمومي انجمن خيريه حمايت از بيماران سرطاني مشهد، احمدي مدير شعب بانك انصار خراسان رضوي به همراه تني چند از مديران اين بانك از مركز تخصصي راديوتوراپي انكولوژي رضا (ع) بازديد كردند.

بنا براين گزارش دراين ديدار احمدي ضمن معرفي بانك انصار به عنوان یک بانک ارزشی، سیاست بانک و اهداف آن را به عنوان یک بانک خصوصی و در راستای اهداف تشکیل خود، مشارکت در اقتصاد مقاومتی عنوان نموده و سیاست کلی بانک را در انجام امور اشتغال، توسعه و مسئوليت هاي اجتماعي اعلام نمود.

ایشان منابع بانک را سهامی عام و از مردم عنوان و در بخش مسئوليت هاي اجتماعي بخشی از فعالیت های بانک را ساخت مدرسه و بیمارستان عنوان كرد.

بنابراين گزارش مهندس افراسیابی مدير عامل انجمن ضمن ارايه توضیحاتی پيرامون فعالیت های انجمن و اهداف آن در درمان و حمایت از بیماران، اين مركز را به عنوان یکی از مجهزترین و در برخی خدمات یکی از مراکز منحصر به فرد در سطح كشور معرفی نموده و پیشرفت این مجموعه را خواست خیرین دانسته، که بر این اساس اقدام به احداث پروژه بیمارستانی در راستای اهداف انجمن نموده اند.

وي همچنين به مشکلاتی که عدم دریافت مطالبات بیمه ها در روند اجرای پروژه به وجود آوردند اشاره و لزوم استفاده از منابع مالي و اعتباري بانك ها را در ادامه روند فعاليت هاي انجمن خاطر نشان ساخت.

در پايان مديران ارشد بانك انصار ضمن بازديد از بخش ها و قسمت هاي مختلف مركز، با روند درمان و تجهيزات مورد استفاده مركز آشنا شدند.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید....در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید